- za tovar kúpeny v internetovom obchode www.asiafood.sk je možné zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi. Stačí si vybrať si ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

 

 
  • Platba v hotovosti - zákazník vyplatí požadovanú sumu v hotovosti v SK, v predajni, ktorá sa nachádza na adrese Ferienčíkova 2, 811 08 Bratislava, počas otváracej doby predajne: Po.-Pia.: 10:00 – 13:00 a 14:00 - 18:00, So.: 09:00 - 13:00. Túto možnosť je možné využiť len pri objednávke v rámci Bratislavského kraja!
 
  • Platba prevodom (alebo vkladom) na účet - pri tejto metóde platby poukáže zákazník na účet Naam s.r.o. požadovanú sumu prostredníctvom pošty alebo svojej banky. Ako variabilný symbol použite číslo objednávky. Číslo nášho účtu Vám príde emailom po uskutočnení objednávky. Okamžite po obdržaní danej sumy je tovar vyexpedovaný a doručený podľa našich prepravných podmienok.
 
  • PLATBA PREVODOM Z ÚČTU v Tatrabnka, a.s. (TATRAPAY) - pri tejto metóde platby poukáže zákazník prostredníctvom Tatrabanky, kde má zriadený účet a elektronické bankovníctvo na účet obchodu asiafood.sk požadovanú sumu. Celá transakcia prebieha na zariadeniach TatraBanky, čo je zárukou ich bezpečnosti a správnosti. Po úspešnom zaplatení požadovanej sumy budete opäť presmerovaný na našu stránku, kde Vám bude oznámené úspešné vykonanie platby. Okamžite po obdržaní danej sumy je tovar vyexpedovaný a doručený podľa našich prepravných podmienok
 
  • PLATBA PREVODOM Z ÚČTU v VÚB, a.s. (e Platby VUB) - pri tejto metóde platby poukáže zákazník prostredníctvom VÚB banky, kde má zriadený účet a elektronické bankovníctvo na účet obchodu asiafood.sk požadovanú sumu. Celá transakcia prebieha na zariadeniach VÚB, čo je zárukou ich bezpečnosti a správnosti. Po úspešnom zaplatení požadovanej sumy budete opäť presmerovaný na našu stránku, kde Vám bude oznámené úspešné vykonanie platby. Okamžite po obdržaní danej sumy je tovar vyexpedovaný a doručený podľa našich prepravných podmienok. POZOR, PRI TEJTO METÓDE PLATBY MUSÍTE MAŤ NA VAŠOM POČÍTAČI POVOLENÉ OTVÁRANIE NOVÝCH OKIEN (TZV. POP-UP)


 


Úvodná stránkaÚvodná stránka

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

No new products at this time

Ázijská kuchyňa